| Roberrt21 a întrebat:

Salut, daca am facut sex neprotejat in data de 13 iar cam in data de 17-18 cam asa ar trebui sa fie in perioada fertilă, poate sa ramana însărcinată? Nu am ejaculat in ea

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Din moment ce actul sexual a fost intretinut cu 4-5 zile inainte de a incepe perioada fertil si in plus nici NU ai ejaculat sperma in vagin, oare prin ce minune/miracol s-ar putea forma sarcina. Din doua ''nimicuri'' poate sa rezulte in mod cert tot... nimic.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Nu am ejaculat in ea" - cine spune asta?

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Poate. Dar sunt sanse mici.