| ToO DeEp a întrebat:

Daca faci sex neprotejat si iti dai drumu afara, este posibil ca fata sa ramana gravida?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, riscul este intre 4 si 27%, in functie de perioada ciclului menstrual in care se gasea partenera.

| lextim a răspuns:

Da se poate datoorita lichidului pre-ejaculator.

| So Good a răspuns:

Da

| lastman024 a răspuns:

Da-ti drumu in gura ei! ia vezi ramane? daca era dupa voi cu lichiidul pre-ejaculator insemna sa faca 10 mii de copii, plus ca pe stop e foarte putin probabil sa ramana insarcinata

| Alina a răspuns:

Da, chiar si asa este posibil sa ramana insarcinata.

| ToO DeEp explică:

Precizez ca fata era in a 3-a zi dupa ce ii trecuse stopu si ca am scos-o inainte sa-mi vina.