| gobazau a întrebat:

Buna
am facut sex cu o tipa de 16 ani neprotejat dar nu am ejaculat in ea e posibil sa ramana gravida?

2 răspunsuri:
| ??? a răspuns:

O picatura cat de mica e de`ajuns.

| simonafrumoasa a răspuns:

Da este foarte posibil sa ramana gravida. in primul rand poate cand nu ati observat voi s-a prelins o picatura de sperma. aveti mare grija data viitoare. acum nu vreau sa va speriu si nicisa va zic cuvinte urate dar daca nu ii vine ciclu sa nu se sperie pentru ca daca se teme de o posibila sarcina s-ar putea sa fie o problema psihica si durerile de purta sau greata la fel. dupa 20-21 de zile de la contactul sexual se recomanda un test de sarcina chiar daca i-a venit ciclul, ar putea fi unul inselator. si cel mai sigur este ca partenera ta sa ia pilule de a doua zi. sti, pilule aceale pentru cand faci sex neprotejat, cum ati facut voi. intrebati la farmacie de acele pilule. si aveti grija data viitoare. funda?