| doreljoacabinecs a întrebat:

Salutari!
Am facut dragoste protejat cu iubita mea. La un moment dat in timpul actului am simtit ca am ejaculat. Am scos penisul din vagin si nu am vazut ca si cum ar fi sperma in interiorul prezervativului, dar am pus mana in afara lui si am vazut pe deget un lichid semitransparent, foarte putin vascos. Ne-am speriat amandoi, nestiind ce poate fi. Tin sa mentionez ca in acel moment, iubita mea ma tinea foarte strans in brate. Este lichidul produs de vagin si ne am speriat amandoi sau poate fi altceva?

6 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Cati ani aveti voi? Cel mai probabil e prima varianta.

| doreljoacabinecs explică (pentru dullcat):

19 ani, a fost si prima oara cand am facut o in perioada de fertilitate

| doreljoacabinecs explică (pentru dullcat):

19 ani, a fost si prima oara in perioada de fertilitate

| dullcat a răspuns (pentru doreljoacabinecs):

Bine.Stiti ca in perioada de fertilitate riscul de sarcina e mai mare, iar in perioada nefertila riscul de sarcina e mai mic (el tot exista, nu e 0).

| Clau1978 a răspuns (pentru doreljoacabinecs):

Esti capabil sa intretii un copil si o familie?

| AdrianFoanga a răspuns:

Si s-a facut dimineata.