| KittyScarlett45 a întrebat:

Cum iti dai seama ca un baiat TIMID te place? Adica in ce fel se comporta? Subliniez ca e TIMID.

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic oricat de timid ar fi incearca sa vorbeasca cu tine
poate avea o retinere si pentru ca tu esti mai mare si fetele in general stau cu baieti mai mari
incearca tu sa stai de vorba cu el, sa stai langa el in autobuz...

| Mada_Mays_1994 a răspuns:

E timid... mda =]] aceeasi chestie a avut-o si prietenul meu,,, nu mi-am dat seama ca ma place pentru ca era foarte timid... am inteles ca se uita la mine cand nu eram atenta. in rest nici nu prea ma baga in seama.dar m-am dus la el si i-am zis ca-l pla.si el mi-a zis ca si el pe mine.deci? du'te tu la el.el niciodata nu va veni :* Craciun fericit!

| KittyScarlett45 explică:

P.s: suntem in acelasi liceu, eu sunt a 10-a, el a 9-a, venim cu acelasi autobuz, dar nu am vorbit decat o data, in ultima zi de scoala, cand am facut cunostinta, intr-un final