| IoanaMihaela5267 a întrebat:

Salut,daca o femeie simte ca-i curge ceva din vagin in perioada in care ar trebui sa inceapa menstruatia dar nu vede nimic vizibil curgând, ce inseamna, in ce stagiu se afla începerea menstrustiei?

2 răspunsuri:
| AmsaMare a răspuns:

Vorbeste cu doctorul de familie, ia ti o trimitere la ginecolog si mergi la control, cam atat ai de facut daca esti nesigura de ceva.

| IoanaMihaela5267 explică (pentru AmsaMare):

Multimesc de raspuns dar nu prea am posibilitatea acum sa merg si as fi vrut sa mi spune ti daca acele simptome sunt ale unei femei însărcinate sau ale unei femei de i va veni in curand menstruatia