| xFaith a întrebat:

Este indictat sa intru in casa cu apa calda cand sunt in perioada menstrustiei?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| aannddrreeaa a răspuns:

Nu, deloc pentru ca vasele de sange sunt deschise si pot intra multi microbi.Iti recomand sa faci un dus.

2 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

In casa poti sa intri, doar nu o sa ramai afara. In cada nu prea e indicat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai puțin, reformulează. Să intri în cadă sau casă? Nu știu ce să zic. Doctorița mea de familie a zis că e un mit, dar tot aud că se întâmplă nujt ce și faci hemoragie deși mi se pare o absurditate. Testat.