| onetwothree a întrebat:

Salut (dau funda)

Dupa cearta mea cu prietenul meu, sa ziceam ca ne-am impacat doar ca nu sunt toate bune si frumoase. Se poarta putin mai distant. Weekendul asta el a fost plecat cu parintii si rudele undeva. Nu prea m-a bagat atat de mult in seama ca si altadata cand pleca. El mi-a zis ca era ocupat fiindca nu putea sa imi scrie mie mesaje ca sa nu comenteze rudele lui. L-am intrebat de ce se poarta mai indiferent si daca cumva ii place de alta. S-a cam enervat pentru ca l-am intrebat asta, pentru ca, zice el, cu intrebarile astea il fac sa se enerveze. Mi-a zis sa am rabdare si sa nu ma mai agit. Eu nu il vad chiar atat de implicat ca si altadata si parca nu isi doreste asa mult sa mai stea cu mine. Ma ajutati cu o parere? Va multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| Blondutsa_7935 a răspuns:

Buna:*
Pai mai cam asa sunt baieti in general sau unii baieti. Ii omoara orgoliu si satisfactia. E logik ca vrea sa te faca sa te simti un pic mai aiurea pentru ca poate asa sa simtit si el uneori sau cand ati fost certati. Eu zic sa ai rabdare. stiu ca iti va fi greu sa-l vezi asa dar cu timpul daca te iubeste va reveni la sentimente mai bune.
Succes:*

1 răspuns:
| BlueR a răspuns:

Cand era plecat poate chiar nu putea sa vorbeasca. daca mai continua asa inseamna ca nu mai vrea. Sorry!