| onetwothree a întrebat:

dau funda. Intrebarea aceasta e pentru baieti. Voi cum ati reactiona daca partenera voastra ar merge la ginecolog, iar el fiind barbat? V-ar deranja? Va multumesc!

15 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Doctorul e doctor. punct

| Paulla a răspuns:

Trebuie să fii destul de încuiat ca să ai o problemă cu asta...

| wolder a răspuns:

Iubitul meu nu are nimic impotriva atata timp cand e vorba doar de ceva medical, insa eu ca fata prefer sa merg la o ginecoloaga.laughing

| persseuss a răspuns:

Normal ca nu, chiar e recomandat asta.bineinteles eu o trimit mereu la femeie ginecolog, ca s mai tampit eu asa de fel.da nu e nimic in asta.stai linsitit

| neutrino a răspuns:

Te-ai gandit, inainte de a pune intrebarea, ca tu ai fost, probabil, adus pe lume, intr-un spital in care majoritatea medicilor ginecologi au fost barbati?

| Azµre a răspuns:

rolling on the floor Nu i-aș recomanda bărbat!
Este mult mai atent bărbatul medic ca femeia!

| Bluebutterfly80 a răspuns:

Eu mi-am ales ca doctor ginecolog o femeie! a fost optiunea mea, asa m-am simtit eu mai confortabil!
dar sa stii ca la un moment dat am avut un partener de viata care ar fi turbat daca as fi mers la un barbat ginecolog! deci exista si astfel de persoane, dar le consider paranoice si bolnave de gelozie!
nu este normal sa aiba o astfel de reactie!

| Ana0Maria a răspuns:

Sunt fata si cred ca asta-i o prostie. Nu cred ca ar deranja pe cineva

| Claudix a răspuns:

Ce anume sa ma deranjeze? ca merge la ginecolog sau ca el e barbat?laughingpe mine nici una nici alta nu m-ar deranja desi depinde de motivul vizitei la gineco

| Razvann97 a răspuns:

In niciun caz. Asa fata ar stii daca are vreo problema sau nu. Totul ar fi in regula deoarece trebuie sa depindem de sanatatea fiecaruia. Nu putem avea contact sexual fara a stii cu ce avem de-aface. Eu ca baiat sunt de acord cu acest lucru. Este total normal din punctul meu de vedere.

| RinXIII a răspuns:

Eu as fi de acord. Un ginecolog se presupune ca ar fi un om serios, nu? :o

| neanonimus a răspuns:

Da

| bngosu14 a răspuns:

Asta e cea mai stupida intrebare si tu esti un copil retardat..mai bine ai citi o cartehappy..Multumesc. Cand o sa ajung presedinte o sa omor toti prostiibig grin.La revedere!

| onetwothree explică (pentru bngosu14):

Haha...foarte amuzant. Ca sa te dezamagesc, sunt fata happy. Si era doar o intrebare. De cand e gresit sa intrebi? In primul rand vroiam sa stiu parerea unor persoane, iar in al doilea rand, chiar nu stiu cine e mai copil dintre noi doi. O zi placuta!

| fourfivesix a răspuns (pentru bngosu14):

Cine vorbeste? Domnu` bngos?laughing)) face alte persoane retardate? doar ca sa stiitongue, se scrie bEngostongue. O persoana a pus o intrebare, daca vrei raspunzi, daca nu, nu..Acest site nu e pentru insulte!