| onetwothree a întrebat:

dau funda. Sunt trista. Astazi s-au afisat rezultatele la admiterea la facultate, iar eu n-am fost printre cei din lista. Sper totusi ca la cealalta optiune voi fi admisa. Pe langa asta ma simt trista si fiindca iubitul meu pleaca din oras vreo 3 zile. Chiar aveam nevoie acum de el mai mult ca oricand. Stiu ca nu ar trebui sa depind de nimeni, dar am nevoie sa ma tina in brate. Nu ne-am vazut cam o saptamana, el fiind plecat din oras, iar acum iar pleaca. Ce as putea sa fac sa ma simt mai bine? Nu vreau sa il stresez cu problemele mele, si asa e si el stresat. Partea rea e ca si prietenele mele toate sunt ocupate cu admiterea la facultate sau sunt afara din oras... Multumesc ca ati avut rabdare sa cititi. O zi buna!

Răspuns Câştigător
| vennom a răspuns:

Pai...incearca sa iti gasesti o ocupatie..sa uiti macar pentru un timp de asta... ti o zic din proprie experienta sa stii>big grin

2 răspunsuri:
| Pitzipoanca a răspuns:

Uite o imbratisare virtuala >big grin

| onetwothree explică (pentru Pitzipoanca):

Awww, multumesc >:D< :D