| Mimiiiiii a întrebat:

De ce fetele(14-16 ani) regreta dupa ce intretin relatii sexuale? Care e motivul?

8 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Primul motiv ar fi ca iti distrugi sanatatea, baietii care accepta sa se culce cu fete sub 17 ani nu costientizeaza ce fac ori nu-i intereseaza...

| h3r a răspuns:

Puține regretă...ori au pățit-o grav, ori le-a venit mintea la cap.

| MissmysteriousS a răspuns:

Hei!
Motivele sunt infinite ..depinde de cazul fiecaruia.
Marea majoritate a fetelor regreta ca s-au daruit unor tipi care si-au dat seama ca acest lucru il vroia de la bun inceput sau ca au pierdut un lucru pretios unui tip care n-a merita`o sau pur si simplu nu le-a placut momentul.
Si cum omul dupa greseli invata. cazu` de fata nu se exclude...

| SparkleO a răspuns:

Salut.

sti care e motivul? acum realizeaza ce au pierdut.
dar majoritatea spun asta numai asa, de ochii lumii. sunt bucuroase ca o pot face iar si iar, dar nu stiu ca isi deterioreaza corpul... si odata cu el, scad sansele sa mai poata face copii...

| Gαηαmα a răspuns:

Realizeaza ce au facut...ca aia au stat cu ele doar pentru asta sau s-au despartit din alte motive, eu zic ca au de ce sa regrete...depinde.

| igrek a răspuns:

Cel mai intemeiat..realizeaza ca au facut o prostie. Dupa ce gagiu pleaca de langa ele, bocesc toate..si se trezesc ca e prea tarziu sa mai dea inapoi. Oricum sunt niste copile fara minte.

| Sticket a răspuns:

Revin pe planeta terra si afla mami si tati si e de rau.

| maria_7379 a răspuns:

Motivul pentru care vor e sa se dea mare ca sau maturizat si dupa le pare rau pentru ca sunt cam proaste.Nu stiu sa aprecieze ce au. Pe cand altele viseaza sa aiba acel lucru