| BVRNOUT a întrebat:

Salut,de ceva timp am o problema serioasa sa-i zic asa.Ma simt prost, prin simplu fapt ca imi refuz prietena si nu mai am cheful ala.Cand mai vine la mine, ea incearca sa o facem insa eu nu mai am chef.Nu stiu,nu mai mi-e aminte,am capul la masini, si alte chestii.Nu stiu cum sa fac,nu i-am spus chestia asta,mereu cand vrea sa o facem,o mint ca sunt obosit,ca mi-e rau etc.O iubesc,dar nu mai ma atrage sexul ei feminin, cat si organele.Sa ma despart de ea?

Răspuns Câştigător
| ShamelessQboy a răspuns:

Eu cred ca între voi s- instalat rutina!
Rutina este, cu siguranta, cel mai mare dusman al cuplurilor moderne. Nu putine sunt casniciile care se destrama din cauza atmosferei monotone care se instaleaza intre parteneri, dupa o perioada de convietuire.
Din fericire, exista cateva trucuri care ne ajuta sa resuscitam relatia si sa reaprindem flacara sentimentelor.
Foarte des inhibitiile sexuale te conduc spre rutina si spre infidelitate si nu stii cum sa le elimini pentru ca sunt adanc inscrise in subconstientul tau de zeci de ani!
Dacă ai anumite fantezii ceva ce ti-ar place sa faci discuta cu fata faceti schimbări în viața voastră, sunt multe feluri prin care poti sa reaprinzi scânteia doar ca trebuie sa o faceti împreună si sa purtați un dialog deschis fără ocolișuri.
Succes!

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Răspunsul tău aici... Daca nu o mai vrei, spune-i adevarul.

| Elena9328 a răspuns:

"o iubesc, dar nu mai mă atrage", ți ai răspuns singur.

| BVRNOUT explică (pentru Elena9328):

Daca nu stii, sau nu intelegi tine-ti gurita.Te declar castigatoare.

| Elena9328 a răspuns (pentru BVRNOUT):

rolling on the floor Bai, asta. Tu nu iubești fata aia. Un om daca l iubești, nu ai cum sa te plictisești de el\ea.

| AlexCristi97 a răspuns (pentru BVRNOUT):

Elena are dreptate. Tot ce a fost intre voi a fost atractia sexuala, nicidecum iubire. A disparut atractia sexuala, a disparut totul dintre voi. Nu imi spune si mie ca nu stiu cat de mult o iubesti si care e situatia, pentru ca vad ca majoritatea oamenilor nici nu mai stiu ce e iubirea, fiind inlocuita de atractie si atasament.

| YouandI a răspuns:

De cat timp sunteți împreună?