| George12356456 a întrebat:

De ceva timp îmi place de o fata și sunt sigur că sentimentul este reciproc. Ne tachinam, glumim, etc dar nu știu ce să fac. Sunt de fel mai timid și habar nu am cum sa o țin langa mine daca am avea o relație. Ceva sfaturi?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Spune-i ca o placi si cere-i prietenia, ca sa fii sigur ca nu ti-o fura altul, pana mai prinzi curaj!

| BuBBlesykeSs a răspuns:

O sa vina totul de la sine daca ati avea o relatie, nu ti mai face atatea grijuri cu cat te gandesti mai mult cu atat o dai in bara