| hitler23 a întrebat:

Vorbesc cu o fata de vreo 6 luni numai prin mesaje. Si imi place de ea dar nu stiu daca si ei ii place de mine. Ne tachinam,glumim, toata ziua vorbim. Am vazut-o si in realitate si tot asa facem. Niste sfaturi va rog. Funda! big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil,si ea s-a gandit ca poate tu il placi.Incearca sa vezi daca intre voi s-a stabilit o relatie de prietenie sau mai mult..fii sincer si nu-ti ascunde sentimentele, fa primul pas! Bafta!

1 răspuns:
| andreeadadea a răspuns:

TU astepti sa faca ea primul pas si EA asteapta sa faci tu primul pas
Ce iese aici? Nu trebuie sa fii direct si sa ii spui ca un badaran. Invit-o undeva doar tu cu ea, daca sunteti pe bani parintilor in spatele scoli si intrab-o ce simte pentru. tine!