| SoUnD07 a întrebat:

De ceva timp prietena mea pare sa nu mai fie atrasa de mine, înainte când ii scriam ceva imediat îmi răspundea (nu dura mai mult de 30 de secunde) iar de câteva zile încoace îmi răspunde greu. cam în jumătate de ora dar nu mereu dar nu imi răspunde de repede.
Si nu mai pare interesata de mine.
Țin sa precizez ca ea tot mi-a dat mesaje nu doar eu, mai mult ea.
Si uneori îmi mai da seen dar nu la (buna, ce faci) când ii scriu altceva și durează mult pana răspunde, nu îmi mai răspunde și îmi da seen.

Deci care credeți cs este cauza?
Rog seriozitate.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Acuma esti constient ca mai are si ea alta treaba in afara de tine cum ar fi o viata...
Cred ca ar trebui sa vorbesti cu ea si sa o intrebi daca s-a intamplat ceva si sigur iti va spune.

| SoUnD07 explică (pentru Freya1):

Ai dreptate, mulțumesc

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O fi fost ocupata cu pregatirile de Paste. In perioada asta este foarte multa treaba de facut prin casa si fetele nu isi vad capul de treburi, nu au timp de dat mesaje

| SoUnD07 explică (pentru Brigaela):

E în vacanta.

| Brigaela a răspuns (pentru SoUnD07):

Daca este acasa in vacanta, are de facut curatenie generala, cumparaturi, mancare, tot ce tine de Paste.
Daca este undeva intr-o excursie, are de vizitat.

| Emilian65 a răspuns:

Cred ca s-a plictisit de tine și vrea un alt iubit.

| CodrutElian1990 a răspuns:

Intr-o relatie, parcursul este dens la inceput, apoi ritmul mai scade, intra in rutina. Trebuie insa mentinut focul ce intretine legatura. Nu stiu daca am inteles bine, ca ea ti-a dat mai multe mesaje fata de cate i-ai dat tu. S-ar putea sa fie si aceasta cauza. Cum tu consideri ca ea nu mai pare interesata de tine s-ar putea ca si ea sa-si spuna acelasi lucru. Dar timpul poate sa le rezolve pe toate: daca a fost doar o valvataie cu suport de paie sau este un foc ce va va incalzi mai mult timp. "Nu uita ca-n viata totu-i trecator".
Faptul ca a fost cupinsa in multe activitati - poate fi si asta un adevar.

| SoUnD07 explică:

Tin sa precizez ca e în vacanță dar tot îmi da msj ca înainte.