| Hrebenciuc_Alexandru_1996 a întrebat:

De ceva timp vorbesc cu o fata si imi place de ea si chiar daca e nu mi-a spus cred ca si ei ii place de mine. Aseara am vorbit cu ea si am cam jignit o persoana care este de la mine din clasa la fel ca fata asta. Ea a vorbit cu persoana respectiva si m-am cam certat cu colegul de care ma luasem. Insa, chiar si dupa asta inca o plac. Voi ce ati face in locul meu?! Ati mai continua sa discutati cu ea?!

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Cere-ti scuze, si ei si colegului tau. De obicei fetele nu adora astfel de baieti.