| iacobdaniel a întrebat:

Salut, de curand mi-am facut o iubita si am fost cu ea timp de 2-3 luni si acum am suparat-o imi puteti da niste sfaturi sau niste gesturi cu care sa ne impacam? O iubesc fff mult si nu vreau sa renunt la ea

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| Oana92 a răspuns:

Depinde si ce ai facut! Cel mai simplu e sa mergi cu o floare la ea si sa iti ceri scuze sincer si din suflet, explica-i de ce ai facut asta si spune-i ca o iubesti si ca nu vrei sa o pierzi.

| Cristiann25 a răspuns:

Cand iubesti nu lasi persoana sa plece de langa tine.Caut-o,nu o lasa! Salut

| iacobdaniel explică:

Stai linistit nu ma gandesc la "Prostii"

| iacobdaniel explică:

Multumesc pentru toate sfaturile le-am combinat pe toate si am reusit Va Multumesc >big grin

| Dumitriţaa a răspuns:

De ce ai suparat-o?, poate ea nu mai simte nimic pentru tine.

| Eddii_Little_1997 a răspuns:

Pai te duci la ea si ii ceri scuze, ii spui ca ai fost un idiot si ca iti pare foarte rau si ca o iubesti. smug Iar restul o sa-ti vina pe momentbig grin.