| mtw123 a întrebat:

Salut.
De la ce vârsta își pierd fetele virginitatea? Întreb deoarece am văzut cazuri la televizor in care fetele sunt fortate sa aibă acte sexuale de la vârste fragede, cum ar fi 6 ani.
Este posibil sa își piardă virginitatea de la 6 ani?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Isi pierdi virginitatea la varsta la care au primul contact sexual... fortat sau de bunavoie

| mihai69 a răspuns:

Nu contează vârsta, dacă au avut un contact sexual, nu mai sunt virgine.

| Freya1 a răspuns:

In mod normal ar trebui sa isi piarda virginitatea la 18 ani cand poate raspunde pentru faptele ei in caz ca...dar nu este obligatoriu.
Am auzit ca fetele isi pierd mai nou virginitatea pe la 14 15 16 ani dar nici de cum 6.Cine sa se culce cu o fata de 6 ani? Poate doar un pedofil.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Pe la mine in judet pe la 11-12 ani cam devreme dar e tereaba lor.

| Xelon a răspuns (pentru MihaiNicu23):

Stai in Vaslui?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Greu de spus de obicei isi incep viata sexual cu 3-5 ani mai repede ca baietii. Si au un numar dublu sau triplu de parteneri cele de vârsta tatongue intotdeauna o fatã o sa se dea virginã pâna are câtiva parteneri. Dacã o fatã o sa-ti spunã ca a avut un singur partener o sa trebuiasca sa inmultesti cu 3 si sa scazi vreo 3 ani de când a zis.

| Jonas94 a răspuns:

Nu știu unde ai văzut tu fetiță de 6 ani, să facă sex. Adică nici nu știe ce este sexul.
Media, nu se poate stabili foarte exact, e treaba fiecăruia big grin.
Iar cine face sex cu o fetiță de 6 ani, e pasibil de închisoare, unde trebuie să fie fată bună, dacă știi ce zic.