| Timidul333 a întrebat:

De mult timp am.o problema:
Penisul meu este curbat in jos si mi-e foarte foarte frica de o eventuala boala peyronie
Am fost in urma cu cateva luni la un control in care mi s-a spus ca nu conteaza forma. Dar mie mi se pare ciudata curbura in jos...Boala asta este cel mai mare chin la un barbat. astept raspunsurile voastre

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

Tine-o in sus. nu in jos, bafta

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Penisul afectat de boala Peyronie de fapt nu este curbat, ci este practic INDOIT intr-un unghi foarte mare fata de un penis care este practic drept sau putin curbat (in orice dictie) cum de altfel sunt in marea lor majoritate. In cazul in care penisul ti-ar fi afectat de aceasta boala Peyronie, poti fi absolut sigur si convins ca medicul care te-a consultat ti-ar fi comunicat ca trebuie sa te prezinti la consultatie speciala efectuata de un medic urolog. Multa sanatate!

| Timidul333 explică (pentru corbulalbrosu):

Acesta s-a uitat la penisul meu in stare fleasca. Si nu mi-a zis nimic legat de peyronie. Ci doar a spus ca " forma nu conteaza".
Spuneti ca e bine sa nu imi fac griji?

| cyupaku a răspuns:

Fetele asta cauta curbura in jos