| Bianca_8140 a întrebat:

De un timp incoace am o "problema" daca pot zice asabig grin.La Revelion am cunoscut un baiat si l-am cam placut thinking Si el pe mine. Din seara de Revelion cand ne-am sarutat, a continuat tot asa pana acum.Chiar daca era vreo petrcere, sau in club, sau in oras cand eram amandoi ne sarutam. Fara sa fim impreuna oficial. El spunea ca tine la mine si ca sunt mai diferita(el fiind obisnuit sa umble cu o fete putin mai "libertine") si nu numai el a spus ca tine la mine, si prietenii lui si prietenii mei toti spun asa.Parca sunt obsedati de chestia asta.Si vreau sa stiu voi ce intelegeti de aicistraight face. Chiar tine la mine sau nu?(Si specific ca m-a respectat tot timpul)...desi un "prieten" de al lui a avut grija sa-l vorbeasca de rau la mine, si eu am crezut dar asta a fost mai demult, si acum nu mai cred, pentru ca respectivul este un mincinos.Toata lumea stie asta.(Din grupul nostru)

5 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este destul de clar ce se petrece. Desi pot intra alternative si aici.
Cel mai probabil este ca lui chiar ii place de tine, deoarece, cum a zis si el, tu esti o fata diferita. Asta este ceea ce ii afecteaza si pe prietenii lui, ca o fata ca tine este ceva rar, cel putin dupa experientele avute de ei.
Varianta la care se gandeste un om pesimist ca mine, este ca el vrea sa te foloseasca si apoi... papa. Dar este totusi cam mult, sa umble 6 luni sau mai mult cu cineva numai pentru asta.
Deci tind spre prima varianta. Aici insa am mai multe de adaugat: el este un tip libertin, cum ai spus si tu, si cat timp nu veti fi "oficial" impreuna sa fi sigura ca tot libertin va fi. Daca veti ajunge mai apropiati nu stiu cum si cat o sa dureze, odata ce veti ajunge in pat este probabil sa devi una ca oricare alta pentru el. Iar daca veti ajunge impreuna in fata altarului, si numai dupa aceea veti ajunge in pat, sigur te va respecta pentru asta, dar nu stiu daca iti va putea fi fidel toata viata, Vezi tu ca-i un tip mai de "viata". thinking
Imi pare rau, sunt eu asa mai pesimist si asa vad eu lucrurile. straight face
Domnul sa fie cu tine!

| mihaela_7412 a răspuns:

Pai a sta cu cineva nu inseamna ca tine la tien u ar trebuie sa iti dai seama de asta din faptul cum se comporta cu tine cum vb si nah chestii de alea pai nah poate sunt pr adevrati si vor sa va vada impreuna u trebuie sa stai sa te gandesti daca tien sua nu la tine nah poate ii placeau al3la mai libertine dar poate la tine la atras altceva

| Georgiana_4310 a răspuns:

Buna! Eu cred ca daca nu tinea la tine, nu-si pierdea timpul.Si nu-i mare lucru cu oficializarea relatiei.Multe cupluri casatorite se despart.Asa ca daca-l placi, profita de timpul petrecut impreuna!winking

| aangelia a răspuns:

Eu cred ca tine la tine happy

| Bianca_8140 explică:

Multumesc multu tuturor>big grin