| MelisaaMariaaa a întrebat:

Hey. Am fost cu un baiat de Craciunnlove struck si relatia noastra a continuat. Si de revelion am fost impreunaa. dar dupa ce am mers eu acasa cateva persoane mi-au spus ca sa sarutat cu alta fataa. si a doua zii sau tinut de mana... alea alea.si el momentan este cu aceea fata, si eu tin foarte mult la el sigh si din spusele prietenilor mei tine si el cat de cat la mine... se uita la minee, imi zambeste. dar eu nu reactionez in nici un fell. Ce sa fac? Eu chiarr vreauu sa fiu cu ell. Fundita happy

Răspuns Câştigător
| rikkimady16 a răspuns:

Zic sa il uiti...este genul de baiat care daca gaseste una mai buna te lasa(dupa cate spui tu). Nu iti irosii timpul pentru cineva care nu esti sigura ca te place. Incearca sa vorbesti cu alti baieti si o sa vezi ca o sa il uiti poate nu il uiti in 2-3 zile o saptamana, o luna dar in cateva luni il uiti...Am patit si eu asa ceva chiar cu primul baiat cu care am fost. Sunt si alti baietii in lume si un asemenea baiat nu merita oboseala. Sper sa te fi ajutat!

2 răspunsuri:
| DarQueen a răspuns:

1. De ce scrii în halul ăla?
2. Nu merită, e fustangiu, mereu va fi alta pe care va vrea să o încerce, și apoi, se va întoarce la tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate ai spus tu e un profitor... daca e cu alta si se uita la tine.dar cand va fi cu tine si se va uita la alta, ccum va fi?