| Andreiu68 a întrebat:

Dece majoritatea fetelor(sa nu spun toate)sunt pe interes? Adica azi eram cu 2 fete din cartier si cu un baiat si trebuia sa merg undeva cu autobuzul si trebuiau sa mearga si ele,iar ele nu aveau abonament,eu da,iar ele au venit langa mine, ma pupau si imi spunea ca eu sunt iubitul lor9doar o fata spunea). Dupa am ajuns am pus la pariuri,am castigat niste bani,iar ele se dadeau pe langa mine-ia tigari,cafele, dupa prietenul meu trebuia sa plec in strainatate si acele fete m-au lasat ca sa zic asa si s-au dus la acel baiat.Baiatul a fost vrajit.le-a dat vr-o 20de lei,tigari si ii spuneau acelui baiat ca sa ii trimita bani,telefon etc cand vine din strainatate. Dupa baiatul acela a plecat, oar fetele au plecat cu taxiul acasa si pe mine m-au lasat asa pustiu..nici nu m-au mai bagat in seama..DECE?-funda-nu e prima data, am mai patit si cu multe fete

10 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Fetele vor bani fratelo ce credeai

| RAY a răspuns:

Daca barbatii asa atrag femeiile ce vina au ele man? vezi retardati care dau 3 euro pe minut sa vada una goala in fata unui monitor e vina lor? barbatul e obsedat de sex si ar da totul pentru asta,tu ai dat ca poate facea vreuna sex cu tine, mereu barbatul are interese sexuale si femeia materiale pentru ca asa am evoluat timp de milioane de ani, primatele la fel barbatul hrana femeia sexul, nu toate sunt asa conteaza si educatia sa stii, societatea etc dar repet ce rau au facut fetele? ca au profitat de tine, cu toti profitam uni de alti in fine asta e

| Emilian65 a răspuns:

Asa sunt fetele facute, pentru interes.

| R0R0 a răspuns:

Au facut-o fiindca erau falite.
Mai sunt si din astea. Trebuie sa recunosti o fata dupa felul in care se imbraca( e pe interes daca e mai mut dezbracata decat imbracata), cum merge(Se misca, sa zic "ademenitor"-lasciv), si cum vorbeste (Daca mesteca guma intruna).
Ignora-le, ca sa te razi de ele cum stiu sa faca pe bosumflatele! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ai si fata de fraier...

Trebuie sa intelegi ca in timp ce ele profita de tine sunt altii care profita de ele, la randul lor. Diferenta consta in capacitatea de a te plasa de o parte sau cealalta a baricadei.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Nu sunt pe interes,doar atat ai de oferit,daca le-ai oferi un zambet,o trecere tandra pe la ele prin par si un compliment dragut, nu te-ar vedea ca prietenul lor care e dispus sa le dea tigari si mai stiu eu ce cand au ele chef. Cum ti le inveti, asa le ai, prietene! Sa nu mai aud niciodata ca femeile sunt pe interes, poate 1 din 15 care a avut probleme grave financiare de mica, dar in rest femeia cauta altceva de la un barbat, iar daca el nu ofera acele lucruri, pune accent pe bani, pe ce altceva sa puna? Intelegi?

| MidnightR a răspuns:

Si daca vezi ca sunt pe interes, de ce ma rog le faci pe plac?

| MrLucas a răspuns:

Cu ce fel de rapandule umbli?

| mada1820 a răspuns:

Intr-adevar sunt multe fete de acest gen care singurul lucru care si-l doresc este sa se distreze si sa pape banutii barbatilor, dar nici cu baietii nu mi-e rusine, sunt si baieti care nu merita nici macar sa-i privesti.

| Rapperităă a răspuns:

Pur si simplu asa sunt ele. Asa cum unii asculta manele(de exemplu), asa sunt ele, pe interes. Sunt si fete "normale", o sa le gasesti tu.