| anonim_4396 a întrebat:

Deci am 17 ani și simt că vreau să am o prietenă dar îmi este rușine, nuștiu cum să procedez cum să o facă să mă placă, niște sfaturi ceva?

Răspuns Câştigător
| Creierash a răspuns:

Mai cresti pana o sa prinzi curaj si pana vei intalni pe cineva care chiar sa te faca sa lasi rusinea la o parte si sa ii spui ce simti pentru ea.

| anonim_4396 explică (pentru Creierash):

Frumos spus, o să-ți dau funda, chiar m-a ajutat spusele tale, repsect!

| anonim_4396 explică (pentru Creierash):

Ai avut dreptate laughing

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O sa vina si vremea cand o sa iti placa cineva atat de mult, incat iti vei lua si inima in dinti si ii vei spune!