| BitKode a întrebat:

Deci am cunoscut o fata cu care ma inteleg foarte bine. Vorbesc cu ea pe facebook in fiecare seara si ieri i-am propus sa jucam un joc. Eu o intreb 5 lucruri si ea pe mine tat asa. Sa raspundem sincer.Am intrebat-o daca are prieten a zis ca nu si mai multe chiestii ( ce ii place sa faca etc) si apoi am intrebat-o daca simte ceva pentru mine.A spus ca ma place unpic asa si eu i-am zis ca o plac. Apoi i-am zis daca in timp poate sa fie ceva intre noi si a zis ca cu timpul da. Ce sa mai vorbesc cu ea, sa o fac sa fie cu mine! M-am gandit ca de ziua indragostitilor sa ii i-au un trandafir sau un inel.Voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Public22 a răspuns:

Eu zic ca te descurci si singur serios. tine-o tot asa. petrece mai mult timp cu ea si ai sa vezi ca o sa fiti impreuna. Succes!

2 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Dar nu poti sa o vezi? doar sa stati toata ziua pe fb? ceva de muzica sau de un film preferat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un inel? Nici macar nu ai tinut-o de mana pana acum si tu vrei sa-i oferi un inel? De ce nu-i cumperi o masina sau o casa?