| koool a întrebat:

Buna seara, am si eu o problema si am zis sa va intreb pe voi!
Am cunoscut o fata de ceva timp, am cunoscuto la scoala, acu cateva saptamani am auzit ca cica is cel mai bun prieten al ei ( dintre baieti), dupa ce am aflat am intrebat-o daca vrea sa fie cu mine si o zis ca nu, ca nu ii place sa strice relatiile de prietenie, ca poate nu o sa mearga relatia si ca o sa ma piarda ca prieten!

Voi ce ziceti? Cum sa o conving sa fie cu mine, eu zic ca e depistata!

Răspuns Câştigător
| ladybird a răspuns:

Adevarul e ca se poate ca relatie de prietenie dintre voi sa se strice, dar propune-i sa fie ceva fara obligatie pentru un timp iar daca nu va intelegeti va reluati relatia de prietenie. Ar putea iesi ceva. Si mie la inceput mi-a fost teama de acest lucru dar totul a mers foarte bine si inca mergebatting eyelashes de ceva timp... Succes!

3 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Vrajeala, omuleoh go on
Am zis si eu replica asta de n ori cand nu imi placea un tip.Normal ca n-am fost prieteni dupa, am avut eu grija sa ii tai macarona subtil. Fetele n-au nevoie de prieteni baieti, au nevoie doar de niste testeri(de alea ca la parfum) pe care sa isi incerce farmecele.Si cu tine a fost foarte usor, asa ca ti-a pasat cea mai celebra replica de expediat tipii
Degeaba daca nu ti-a zis-o pe aia:"Oh, dar tu esti prea bun pentru mine"laughing

| satanicqueen a răspuns:

Mai, iti zi eu happy Replica asta o folosesc eu cand nu imi place de un baiat dar ma inteleg bine cu el... Nu o mai intreba si nu mai fi insistent cu ea, si o sa vezi ca tot ea o sa vina la tine. Nu trebuie sa fi agresiv rau, sau daca te refuza sa incepi sa razi de ea sau sa o barfesti happy Trebuie sa stai la locul tau sau eventul sa te dai la alte fete ( in afara de ea ) si astfel va vedea ca nu esti doar pentru ea. Pentru ca o fata cand un baiat o place, se simte centrul pamantului si profita. Asa ca fa-o geloasa happy PS : Daca te intreaba daca vrei sa fi cu ea, nu fi disperat happy Zi si tu : Posibil... sau Cred ca da. happy ok?

| Roxana_7324 a răspuns:

Parerea mea e ca daca voi va intelegetzi bine ca niste preteni si tzia spus sa o lastzi asa ca e mai bine si nu vrea sa te piarda eu zic ca e mai bine sa ramanetzi prieteni.