| MefX a întrebat:

Am o mare problema, acum 4 - 5 saptamani am cunoscut o fata si imi place mult de ea vorbesc cu ea aproape zilnic la scoala si pe skype dar nu stiu cum sa o intreb daca vrea sa fie cu mine, stiu sigur ca nu are prieten dar mi-e rusine... Dau funda celui care ma ajuta unpic cu niste sfaturi sad

Răspuns Câştigător
| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Dragule nu te sfii, spune-i sincer ca o placi mult, si daca s-ar bucura sa fie cu tine, sa nu iti fie rusine, daca i-ai da si o floare ar aprecia si m-ai mult! si nu fi pesimist!

| MefX explică (pentru andreeeeeeeeeeeeeee):

Asa o sa fac smug sper sa ma accepte :-s sa sa tina cat mai mult...

1 răspuns: