| MarianDeluise a întrebat:

Salut
Deci e o "povestire" mai ciudata asa laughing
Am o colega de liceu care vine in fiecare pauza si ma ia de gat si toate cele laughing Asta se intampla de vreo luna asa.
Vorbim toata ziua si vorbim despre toate laughing.
Chestia e ca ea e buna rau laughing si la inceput voiam doar s-o ard, dar de vreo saptamana nu stiu ce sa fac imi cam place de ea, dar doar de la gat in jos ca e urata la fata ( parere personala )..si sunt cam comfuz asa ma atrage ceva la ea dar nu stiu ce laughing
Toti imi spun sa ma combin cu ea, dar mie nu-mi place de ea la fata ( ca in rest e bomba cu ceas :O )

Voi ce ziceti?laughing
Sa ma bag? Sau nu? >>:: thinking

5 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

F***,frate.
In cel mai rau caz ii poti pune punga-n cap si n-ai probleme.

| maya_1276 a răspuns:

Cand iti place de cineva si vrei sa fii cu aceea persoana, nu trebuie pe primul plan sa pui aspectul exterior! Din contra cel interior! Gandeste'te altfel, cunosti maine o fata care arata perfect"scoasa din cutie", hotarati sa fii-ti impreuna iar dupa 6 luni ii ies bube pe fata, se ingrasa? Ce faci atunci? Ca sa fii cu cineva parerea mea mai important e cum te intelegi cu aceea persoana, nu cum arata! Bafta!

| Holiday a răspuns:

Poate si ea vrea doar sa "se arda" cu tine si atunci nu mai e nici o discutie, dar pana nu o intrebi nu vei sti, pe de alta parte daca vrei ceva de durata nu are rost avand in vedere ca din start nu o consideri corespunzatoare, nici nu conteaza de ce.

| Melly98 a răspuns:

Baga-te! Ce ai de pierdut si in + nu conteaza aspectul fizic. Sa zicem esti cu una buna, cea mai buna de acolo, siii surpriza e proasta de bubuie "mai rau ca alea cu ceas"! Cat de mult te satisface faptul ca e buna si proasta?