| DeathLord93 a întrebat:

Salut
Deci nu stiu cum sa spun dar peste cateva zile cred ca voi face sex cu o fata treaba e ca la mine nu e prima data dar ultima data am facut-o cu mai bine de un an in urma si nu stiu cum o sa reactionez dupa atata timp de atunci adica emotii nervi transpirati si chesti de genu asta
Cum ar trebui sa ma comport atunci pe moment?

3 răspunsuri:
| deadea23 a răspuns:

Nu-i nicio rusine sa ne spui ca e prima data la tine.
Cum zice si Maddem, totul vine de la sinewinking

| Madden a răspuns:

Salut, cred ca e prima data pentru tine...am eu asa un feeling, si iti spun sigur ca totul va veni de la sine... din instinct cum a fost "prima data" la tine

| Madden a răspuns:

Nu-i nicio rusine sa ne spui ca e prima data la tine. cum zice Dea 23 tongue