| zara2379 a întrebat:

Deci sunt un pic speriat...deci am un penis de 10 cm si sincer ma simt bine cu iubita mea, problema este ca la utimul contact sexual ma ustura foarte tare ața...am trecut peste dupa cateva momente sangeram laughing am oprit total tot momentul m am sters si am sesizat k ața aia mica dadea sa se rupa si ma durea rau de tot...prietena mea sa speriat...nu stiu ce sa fac? Mi e si rusine de ea...ma acceptat asa cu un penis mic...si acum nu pot sa mai fac nimic k ea oricee contact sexual ma doaree ingrozitor si sangerez sad dar ața aia tot nu se rupee! Please help me!

Răspuns Câştigător
| Robert1999999 a răspuns:

Nu ati face grijii, ata o sa se rupa curand, sangerarea si durerea as semne ca curand se v-a rupe, iar pe urma nu v-ei mai avea astfel de probleme, ati spun din propia experienta, odata si odata tot se v-a intampla, asa ca nu mai bine scapi odata si de durerile astea, daca mai vrei sa ma intrebi ceva nu ezita.

Noapte Buna happy

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Du-te la doctor se poate infecta, ce noroc pe tine tu esti dovada ca nu conteaza marimea

| corbulalbrosu a răspuns:

Foloseste un un guent, o crema cu efect antibacterian, dupa ce iti speli penisulcu infuzie/ceai de musetel. Daca sangerarea continua vei fi nevoit sa te prezinti ori la urgenta ori la sectia urologie pentru a-ti taia eventualele resturi, sa retuseze leziunea si sa-ti cauterizeze rana, in caz contrar risti si o infectie destul de neplacuta.

| Emilian65 a răspuns:

Nu-ti face probleme. Ce ti se intampla tie, este un fenomen normal care se intampla oricarui baiat la primul contact sexual. Pentru a grabi vindecarea ranii produsa in urma ruperii "atei", unge-te cu alifie de galbenele procurata de la orice farmacie.De acum incolo esti barbat si nu mai ai povara ca esti virgin.