| RaoulB a întrebat:

Buna seara Orice sfat e bine venit insa daca aveti de cand sa faceti caterinca, sus in dreapta e un X si zic eu, da click sa vezi ce face laughing))Treaba sta in felul urmator, iubesc o fata enorm insa intre noi e o distanta enorma...Am incercat d mai multe ori sa o uit insa nu reusesc nici cum straight facevorbim pe mess de cateva luni bune(aproape jum de an)ne-am dat si web de cateva ori insa tin sa mentionez ca inca nu i-am cerut nr de telefon. Fata asta ma schimbat in ultimu hal de cand vorbesc zilnic cu ea, mi. a dat o gramada de sfaturi si din baiatu' ala rau, care facea mereu caterinca si isi batea joc, datorita ei am ajuns sa regret tot pentru ca` a fost singura care m. a ajutat` sa inteleg cum sta treaba straight face. i-am zis de cateva ori ca o iubesc si ca tin la ea insa nu ma crede nicicum, imi zice ca e distanta sau nu imi raspunde deloc dupa ce ii zic ca o iubesc.sincer m-am indragostit de ea, si aici nu ma refer la poze poate cum credeti unii[gen, da te.ai indragostit` de o poza` si nici nu stii daca e ea]. o iubesc pentru ca e ea straight face, tot ` timpu `sincera... draguta plus ca e si foarte frumoasa >8-lasand astea la o parte straight face cum as putea sa ii demonstrez ca o iubesc chiar daca e distanta straight face?

Răspuns Câştigător
| noi3 a răspuns:

Ghivol, ce astepti? urca-te in primul tren catre ea. fara ca nu poti, n-ai bani [faci rost], nu te lasa mata si tactu' [dormi la un prieten, pleci in excursie].
primul' tren. [nu te increde in tiganii din tren si gara absolut deloc]

4 răspunsuri:
| iuli a răspuns:

Afla numarul ei de telefon. Afla unde anume locuieste si du-te si viziteaz-o. Nu ar mai avea cum sa nu te mai creada.

| DirtyBlood a răspuns:

Uau...frumoasa poveste... dragoste la distanta, baiatul fiind indragostit lulea de fata, care aparent nu crede pe baiat in niciun caz.
Pt a demonstra ca chiar tii la ea.nu trebuie sa faci altceva decat sa ii vorbesti din tot sufletul, fara sa te gandesti...sa iti lasi inima sa vorbeasca si sa scrie pe tastatura,lasa mintea sa se odihneasca.Spune-i ce fiinta minunata ai intalnit cu jumate de an in urma,si acea fiinta te-a ajutat si pe tine sa fii la fel.Spune-i cat de greu trece ziua fara ea,spune-i ce chip luminos are.Spune-i cat de frumoasa este si pe dinafara,dar si pe dinauntru... Spune-i tot ce ai in suflet!
Bafta, iti tin pumnii. Sper sa iti reuseasca happy si sper ca te-am ajutat.
Pa, pa.

| elly_2769 a răspuns:

Uu.tine te de capu ei incontinuare, trebuie sa o faci sa creada daca te porti frumos cu ea intotdeauna, si cere i sh numarul doar nu tii greuwinking

| RaoulB explică:

@noi3.
nu e ma chiar usor. sa merg cu trenu frate dintr-un capat al tarii in altu'...credema ca m-am gandit si la trebuie asta.mi-ar lua zile intregi sa ajung la ea da pana la urma, la un moment dat tot cred ca o sa o fac.mersi oricum prietene laughing