| Geanin a întrebat:

Salut! Deci un baiat de la mine din clasa care e gay ii place foarte mult de mine. Mereu imi zimbeste, incearca sa imi puna mana pe fund (eu port pantaloni mai stramti si mereu se uita dupa fundul meu). Astazi la franceza ne-a pus doamna profesoara sa citim eu cu el si el imi zambea in timpul ala de parca ar fi cine stie ce. Cum scap de el?

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Dacă nu-i spui omului clar să-și pună pofta-n cui și să își țină mâinile acasă, n-o să te lase în pace.

| lpavel a răspuns:

Fi indiferent cu el, numai asa vei putea sa scapi cu timpul de el! Ignora-l orice ar face, nu intra in discutie cu el, daca intreaba ceva ii raspunzi scurt cu da sau nu. Cu timpul se va plictisi de tine... Bafta!

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Cati ani ai? Cheama-l undeva mai retras sa nu te vada nimeni si umfla-i ochii.O sa te lase in pace! Nu esti obligat sa suporti asa ceva!

| Danysan a răspuns:

Ideea e ca am impresia ca esti cam prost informata.Baietii care le plac fetele nu ii poti numi asa. Poate ca renumele asta nu e dap pe niste fapte reale si gurile rele au facut sa se ajunga la asta.Vb cu el si intreaba-l.Bai frate tie iti place de mine sau ce? Esti ce spune lumea sau esti normal. Daca e doar o minciuna ce se spune desprea el ar trebui sa te mai gandesti in cazu in care e un baiat dragut.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i o mama de bataie si te lasa in pace.

| Green66 a răspuns:

Nu poți scăpa de el, până nu obține ceea ce-și dorește nu te va lăsa în pace rolling on the floor

| TruewordxD a răspuns:

Probabil stie el ceva..adica te vede si cu blugi stramti alea alea cine stie ce idei i-ai trezit.

| Geanin explică (pentru TruewordxD):

Nu, dar lui ii place de mine cam demult! De fiecare data ma pune sa stau cu el si etc. Si ce treaba au pantalonii stamati? Multi barbati/baieti poarta.

| darriya a răspuns (pentru Geanin):

Nu te mai uita la el sau cand sunteti in pauza vb cu colegii tai de o fata pe care o placi tu dar sa te auda si el si singur se va retrage!

| 4cidr41n a răspuns:

Daca sti ca e gay atunci spune-i ca nu esti interesat. Zi ca nu ai nimic cu el, numai ca te deranjeaza atentia lui si ai vrea sa inceteze. Nu ii fi indiferent ca nu va sti nici el si va insista in continuare. Si nici nu trebuie sa il ignori. Daca e ceva care te face sa te simti incomod, spune.