| soony a întrebat:

Deci va zic de citeva luni am inceput sa am o atractie foarte mare pentru toti baietii frumosi pe care ii vad.Adica cin vad pe cineva dragut incep sa inebunesc.Practic pot sa nu il cunosc dar simt ca imi place mult.Am inceput sa gindesc altfel si sa nu mai innebunesc cind vad un baiat frumos. Dar... a esuat din nou a apurut aceste sentimente.Nu ma pot opri. Oare asa e timpul de pubertate sau altceva? Am 13 ani.

Răspuns Câştigător
| catalin02 a răspuns:

La varsta de 13 ani se intampla multe schimbari dar se vede ca nu ai avut o relatie pana acum, de aceea te simti atrasa de orice baiat mai frumusel!(nu-i asa ca am dreptate)Pentru a scapa de aceste ''crize'' fa-ti p relatie cu un baiat pe care il iubesti BAFTA

| soony explică (pentru catalin02):

Pai da faptul e ca la noi in sat e ceva de genu ca daca te intilnesti la 15 ani esti curva, dap la 13 ani?

| BadLuckBryan a răspuns (pentru soony):

Ciudat satul ala al tau rolling on the floor

| soony explică (pentru BadLuckBryan):

De tot big grin adica la noi nu e ca pin alte parti ca se intilnesc de la 10 ani happy

13 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Da, este din cauza pubertatii. Nu trebuie sa iti faci griji, va trece aceasta stare. :*

| J0hn a răspuns:

Nu pot sa spun altceva decat : penibil!

| eluboy13 a răspuns:

Http://www.facebook.com/profile.php?id=100002772327238
O curiozitate personala.Cand vezi facebook-ul asta simti acea atractie foarte mare? :* scumpo!

| xCatastrophe a răspuns:

Poi e din cuza hormonilor, asa incep ei sa se manifeste. Nu poti da vine pe ei e ceva natural ca sa zic asa. Nu-ti face griji si baietii patesc la fel poate si mai rau laughing Eii acum baieti nu va suparati!batting eyelashes Si eu cand ma uit dupa baieti uneori sunt atrasa foarte tare. Dar na` ce sa-i faci? Obisnuieste-te! ^^ Nu enimica rau! Doar sa nu incepi sa urli ca nebuna si sa-ti curga saliva rolling on the floor. Ciuuuus! ^^

| MasterYoda a răspuns:

Poti lasa adresa... pentru baietii frumosi...hee hee

| athos01 a răspuns:

Daca vrei sa vb.da add la mrns_adrian

| MangekyouSharingan a răspuns:

Eh si mie imi plc toate fetele bune laughing

| Cherilyn a răspuns:

Ce hormoni, ce pubertate?
Pe scurt: esti in calduri laughing

| CynthiaB a răspuns:

Aha. Si cum se manifesta nebunia ta cand vezi bunaciuni?