| anonim_4396 a întrebat:

Desi pot sa-mi decalotez penisul in totalitate, atunci cand este in erectie si in acelasi timp decalotat, nu pot sa trag de piele mai in jos. E normal sau?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Preputiul se poate retrage inspre baza penisului pe o anumita distanta care este limitata/stabilita de lungimea frenului penian adica atat cat permite ''ata''/''capastrul''. Acceseaza si priveste cu atentie explicatiile prezentate profesional in urmatorul film educational : https://www.youtube.com/watch?v=s6on8BsMrsg
Sper ca iti va fi de ajutor si vei intelege care este rostul si rolul frenului penian. Sanatate!

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da, e normal.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este normal ce se intampla cu penisul tau.