| Anonymous996 a întrebat:

Salut din nou, nu am mai intrat pe site de mult deci sa intru direct la subiect.

M-am despartit de prietena mea acum 10 luni, intre timp ea a fost cu altcineva 10 luni iar acum 4-5 zile mo sunat un prieten si era cu ea si mi-a dato la telefon, I-am auzit vocea si parca mno am simtit ca ceva poate sa mai fie asa ca i-am dat unblock pe facebook si am inceput sa vorbesc cu ea.

Dupa o zii doua i-am spus sa vina pe la mine, O venit am stat de vorba si dupa ne-am pus in pat sa ne uitam la un film, dupa care eu am sarutat-o pe buze si in acel timp parca simteam ce am simtit iarasi pentru prima oara pentru ea.

Doar ca fata e mai complicata s-a schimbat mult, Prietenii noi anturaje proaste, ea are 15 ani ( Arata de 19 ).Si se plimba cu baietii de 18+ cu masina etc.

Intrebarea mea pentru voi este : Credeti ca am vreo sansa sa mai fiu cu ea si ce ar trebui sa fac. Orice sfat e foarte bine venit.

So schimbat mult ea dar inca simt ceva. ( Probabil ca nu ar fi trebuit sa o sarut ) dar si ea mi-a spus ca inca mai simte ceva pentru mine.

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sincer cred ca isi pierzi timpul aiurea, fi barbat v-ati despartit gata, mai ales ca cunoaste foarte multi baieti,mie nu miar mai trebui o asemenea fata mai ales la ani ei, fi rational omule, s-a dus asta e, gaseste alta, atata va milogiti ma voi uni de parca aia e eva tu adam

| KMaddieK a răspuns:

Persoana pe care ai iubit-o cel mai mult, nu ai cum s-o uiti. Doar pentru o perioada nu a dat si nici tu, importanta sentimentelor pe care le purtati, iar cand v-ati sarutat au iesit la suprafata. Cred ca va iubiti, ea se schimba, renunta la tot raul din viata ei pentru tine.

| Anonymous996 explică (pentru KMaddieK):

Ar fii foarte frumos sa fie adevarat doar ca ea cunoaste foarte multi baietii si in timp ce vorbeam cu ea vorbeam despre trecut, prezent, viitor. Mio spus mie ca eu nu pot sa fiu prezentul iar pe altcineva care cunoaste ea "viitorul" Nu stiu ce inseamna asta sau cum sa explic mai bine sper ca intelegi nu-s m-am simtit naspa la faza aia.

| KMaddieK a răspuns (pentru Anonymous996):

Poate nu reuseste sa treaca peste motivele despartitii sau nu poate sa se "adapteze", daca nu vrea nu o poti obliga, nu poate sta din mila.

| Zacase a răspuns:

Din ce ai scris ori e o c***a ca majoritatea din zilele de azi, ori a traumatizat-o despartirea si a incercat sa se regaseasca in anturajele astea noi. Poti incerca sa legi inca o relatie intre voi, pana la urma ce ai de pierdut?

| Stefanastefaniastefana a răspuns:

Sincera sa fiu cred ca doar vrea sa se cupleze cu tine... Sa iti ceara niste lucruri gen... Iubi vrei sa mergem la cumparaturi... Si dupa sa se desparta de tine... Nu are rost sa risti ptc dupa vei suferi f mult... Daca nu a mers prima data nici acum nu va merge