| DaniM35 a întrebat:

Salut, dupa ce am avut relatii sexuale cu prietena mea, cand am urinat mi s-a scurs un lichid roz din penis. De ce, ce e acel lichid?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E de la vanish, l ai băut cu tot cu sticla roz? laughing mergi omule la medic, de unde vrei sa stim noi ce ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roz, ce dracu ai bautlaughing serios vorbind lichidul spermatic probabil si-ar fi schimbat culoarea daca ai baut ceva ce i-a modificat culoarea, iti recomand sa mergi la un control ginecologic