| LOL_6434 a întrebat:

Este o rusine sa fii baiat si sa fii virgin la 16 ani aproape 17?

Răspuns Câştigător
| glamour a răspuns:

Eu nu vad nicio rusine in asta. Si nu inteleg moda asta ca baietii sa nu mai fie virgini de la 12-13 ani. Cu ce ii ajuta? Sa castige experienta in timp si sa reziste mai mult? Oricum cine te iubeste te iubeste si daca rezisti un minut si va avea rabdare sa capeti experienta. Acum daca baietii dau numai peste panarame care fac fite si figuri ca nu rezista inseamna ca sunt prosti si nu stiu pe cine sa aleaga.

18 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Nu e rușine.
Cam asta e vârsta normală la care ar trebui să îți începi viața sexuală.
Baftă

| Rukhsandra a răspuns:

Nu.Depinde de tine daca alegi sa-ti fie rusine cu faptul ca inca esti virgin sau poate sa nu-ti pese de acest lucru.Si nu este normal sa-ti fie rusine cu asta...stiu suntem in generatia unde mai gasim fete virgine doar la gradinita

| Laviy a răspuns:

Nu. Nu e nimic rusinos. Poate ca tu esti mai sensibil si astepti fata potrivita. Ca sa poti incepe cu ea o relatie serioasa. Nu tine cont de ce spun gurile rele. Daca tu inca nu te simti pregatit, mai asteapta.

| xXCrystyanXx a răspuns:

Nu este nicio rusine.Ba chiar un motiv de lauda.

| lavyBandB a răspuns:

Nu,nu e nicio rusinehappyadica eu una cunosc baieti care au 19-20 de ani si sunt inca virgini si nu sunt urati sau ceva de genulwinking

| VaDauLaMure a răspuns:

Nu nu ar trebui sa-ti fie dar in fine tr sa o faci eu am 11 ani si nuss virgin rolling on the floor))))

| zonait a răspuns (pentru VaDauLaMure):

Inseamna ca esti 100% o parasuta

| LittleGirlMonster a răspuns:

Nup`.Nu este o rusinehappy. Poti sa fi virgin si la 20 daca vreitongue

| Dunnamite a răspuns:

Se cauta "extra virgin", ca uleiul si "vechi" ca vinul! laughing

| anonim0015 a răspuns:

Buna! Nu! Nu este o rusine sa fii virgin la 17 ani! Din punctul meu de vedere este ceva de admirat la un baiat in ziua de azi! (cred ca stie toata lumea la ce fac aluzie) kiss

| rolly3342 a răspuns:

De ce sa fie rusine? chiar nu inteleg...

| Raul_7987 a răspuns:

Nu. Ati au varste mai mari si sunt virgini.

| Barby18 a răspuns:

Rusine?laughing nu are de ce sa fie rusine :* stai linistit cand vine vremea atunci o sa fie cazul.batting eyelashes

| Amy_9572 a răspuns:

Rusine? Altii mor virginilaughing

| ana25 a răspuns:

Nu e nici o rusine. Important e sa te simti tu bine in pielea ta. Nu are nici o importanta ce cred cei din jurul tau, cand va veni momentul, se va intampla si asta, important e sa se intample cu o persoana pe care o placi si care te place, nu cu oricine.

| IDaniel a răspuns:

Nu este o rusine caci eu am 15 ani si nu mai sunt virgin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O sa-ti spun un mic secret.fostul meu prieten avea 20 de ani si era virgin. avusese ocazii sa o faca dar le ratase.deci la 16 17 e foarte ok.nu e nimic rusinos

| larysukha a răspuns:

Nu e o rusine chiar de loc.
Daca vrei poti sa fii virgin si la 30 de ani sau chiar mai mult.