| ZambeteBucuroase a întrebat:

Este un baiat la mine la scoala, care este cu 2 ani mai mare ca mine. El aproape in fiecare zi, in fiecare pauza vine la mine in clasa numai sa ma vada, sau sa ma intrebe ce fac. Iar daca cineva nu ma lasa in pace, il bate. Dar problema este ca se spune despre dansul ca este un baiat rau, dar diriginta mea m-a asigurat ca nu este asa. Si eu cred ca el ma place. Si cand vine si ma ia de dupa gat sau se apropie de mine ma inrosesc si nu stiu ce sa fac. Si m-a intrebat si daca vreau sa ma combin cu el, si nici acum nu i-am raspuns. Ce credeti ca trebuie sa fac? Fundaa :**

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E evident că te place.Comportamentul lui demonstrează asta, iar dacă te-a şi întrebat, ce să mai? E clar.

Dacă şi tu îl placi şi vrei o relaţie cu el, nu mai aştepta.Acceptă.Lumea e rea şi vorbeşte ca să nu tacă. Important este ce crezi tu despre el, cum se comportă cu tine şi când e prin preajma ta.
Dacă dna dirigintă te-a asigurat că nu e bad boy laughing, o credem.
Succes şi. ţine-ne la curent cu noutăţile.

2 răspunsuri:
| CosminC86 a răspuns:

Buna! Este normal, tu esti desteapta iar el e tampit. Extremele se atrag din cate stiu. laughing

Răspuns utilizator avertizat