| FaraNume67 a întrebat:

Salut este vorba despre o fata, inainte credeam ca ma place statea tot pe linga mine ma lua in brate... apoi nu ne-am mai vazut o saptamana, acum mereu ma evita adica nu mai vine pe linga mine, nu mai vb... daca ma uit la ea se uita la mine si imi zimbeste nu inteleg ce e cu ea ce vrea de fapt, a da citeodata cind e mai bine dispusa ma stringe in brate ma pupa pe obraz se uita in ochi mei si ofteaza apoi ma lasa cu buza umflata.

Oare de ce se conporta asa?

Răspuns Câştigător
| Soniix a răspuns:

A facut ceva ce crede ca ar jena-o in fata ta. Cel mai putin asa fac eu. Inca te place, nu iti face griji. Fa cumva sa aiba increde in tine. Succes! Funda? happy

6 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Fata si-a gasit pe altcineva, care a stiut mai bine decat tine, sa faca ceea ce trebuia.

| Azµre a răspuns:

Să îți atragă atenția, acum e rândul tău să îi atragi ei!

| Cristiann25 a răspuns:

Neutrino ti-a dat raspunsul corect.

| kbxftw a răspuns:

Că nu te place, şi nici nu te-a plăcut vreodată.

| ஜÐαɾκPαɳteɾஜ a răspuns:

Pai poate vrea o aventura dar ii e frica sa spuna.SAU poate era doar o provocare laughing)

| Mingo a răspuns:

Fiindca esti un prost laughing)) (scuze asta e adevarul isi bate joc de tine )
rolling on the floor)))