| Mariiix a întrebat:

Salut.eu am o mare problema. iubesc o fata care ma iubeste. dar parintii nu sun de acord.mai ales bunicii.mama ei stie de mine si nu zicea nimic ba chiar tinea cu noi si era si ea impotriva bunicilor. dar azi o certa pe iubita mea si i-a zis sa lase iubitii si sa se apuce de carte.nu stiu cum sa fac sa fiu mai aproape de ea.va rog ajutati-ma!sadsad

1 răspuns:
| babybu a răspuns:

Atunci cand fata este la scoala parintii deseori gandesc ca daca fata are iubit atunci nu se mai tine se scoala si o i-a razna.cred ca ar fi mai bine sa o incurajezi in ceea ce priveste scoala si sa o faci sa invete bine ca astfel parintii sa aprecieze ca nu a schimbat-o cu nimic faptul ca are iubit.cat despre bunici.ei sunt ramsi de pe vremea lor niciodata nu o sa conformeze cu moda din zilele noastre. poate ti-am fost de folos.bafta!