| Shara17 a întrebat:

Hey! Am si eu o intrebare, am ramas fara idei! As vrea ca vineri sa dorm la prietenul meu, sunt cu el de 5 luni ( aproape, chiar vineri facem 5 luni). si nu stiu cum sa fac, mama e plecata in Spania cu tatal vitreg, iar eu stau cu bunicii (dar si matusa se intereseaza de mine, etc. suntem o familie foarte unita laughing ) am mai dormit la el, acum ceva timp. si a fost totul ok, adica parintii nostri sunt de acord cu relatia etc. si mama lui nu are nimic impotriva sa dorm la el, stie ca nu facem nimic, ideea ar fi ce le spun bunicilor, sau mamei, in caz ca vrea sa vorbeasca matusa mea cu ea? nu stiu ce sa fac in privinta asta happy si daca i.as spune adevarul mamei si bunicilor nu stiu cum vor reactiona, bine nu vor face rau, dar mai tarziu poate nu vor mai avea incredere in mine, eu oricum merg in week-end pe la el. asta nu e problema, dar tot e mai frumos sa te trezesti dimineata cu el, e un vis la care multi adlescenti viseaza. zic eu happy. Multumesc! :*

6 răspunsuri:
| M1hai a răspuns:

Pai incearca sa nu afle nimeni atata timp cat voi doi va iubiti nu conteaza nimic happy
Si eu am avut aceleasi vise pana am fost parasit..., deci eu iti recomand sa profiti de fiecare clipa alaturi de persoana iubita happy

| neutrino a răspuns:

Daca mama ta este de acord, de ce te intereseaza parerea matusii?

| Shara17 explică (pentru neutrino):

Nu ma intereseaza, ea se baga in viata mea big grin asta e.

| anonim_4396 a răspuns (pentru neutrino):

Faza e ca domnisoara are doar 15 ani

| Florenta16 a răspuns:

Da, este, crede-ma. Si eu ma confrunt cu aceiasi problema dar legata de seara de Revelion. Nu stiu, mai degraba le spui alor tai decat sa parasca matusa ta sau asa. ar fi mai grav ca le-ai ascuns. Daca vrei, bag-o p-aia cum ca te duci sa dormi la o prietena, si asa totul e ok, dar parca nu ai sta asa linistita. Nu stiu ce sa iti zic, fa cum crezi tu mai bine, numai tu decizi exact si nu trebuie sa te influenteze decizia altora asupra ta. Baftaaa! Si daca dormi la el, aveti grija, si iubiti-va!

| Shara17 explică:

Multumesc mult pentru raspunsuri, v.as da cate o fundita la toti :* happy