| AlexandraRock15 a întrebat:

Buna laughing astazi,dupa scoala eu cu prietenii mei am decis sa mergem la Mall rolling on the floor) am fost,ca ne trebuia ceva pentru tigara electronica laughing la un momentdat, le.am spus sa mergem la oameni si sa le cerem numarul de telefon, sa ii intrebam daca ne lasa sa facem o poza cu ei..etc laughing la bascalie, bineinteles laughing va rog mult puppy dog eyes ne puteti da niste idei de genu'? puppy dog eyes Funda

Răspuns Câştigător
| vlad89c a răspuns:

Sfoara imaginara pe drum laughing noi am oprit autobuzul in mijlocul drumului, mergeti la oameni si ii intrebati daca nu vor sa cumpere o oala, si scoti o oala din ghiozdan laughing, mergi in parc sau undeva, te prefaci ca vorbesti la telefon cand esti langa cineva, si spui:
atunci hai sa ne batem, nu stiam ca e iubita ta, sunt in parc, imbracat... si incepi sa il descrii pe omu de langa tine, apoi fugi repede; 99% ca o sa fuga si omu ala.
Mergi pe strada si cand treci pe langa cineva faci ca si cum ti-ai fi rupt piciorul si incepi sa urlii laughing) apoi te ridici si mergi normal.

17 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Daca nu pana acum, cu siguranta o patiti pe viitor cu astfel de glume. Stii, la tv nu arata decat pe cele reusite, variantele in care isi ia 2 palme de se plictisesc in aer nu sunt difuzate.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Rau e sa fii incrancenat in modu asta de viata incruntat si ca de mort. Cu alte cuvinte conform anterespondentilor n-ar trebui sa mai facem glume, n-ar trebui sa radem, dar de altfel nu ma mira, dintr-un studiu recent suntem printre tarile cu oamenii cei mai nefericiti.

Nu stiu daca a cere nr de telefon la oameni sau sa iti faci poze cu ei e vreo gluma proasta ba chiar poate fi amuzant, dar na, ce stiu eu.

Mai bine zic sa continuam sa ne incruntam si sa ne facem prosti intre noi degeaba.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Care dintre "anterespondenti" a zis ca "n-ar trebui sa mai facem glume"? Unde dai si unde crapa...

| RELIABLE a răspuns:

Salut imi place umorul tau. Uita-te la acest videoclip poate te inspira.
http://www.youtube.com/watch?v=eaoVpGUOzkY

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tigara electronica in mall e ultima fita pentru 14 ani?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nope, chiar ma plictisesc

| AlexandraRock15 explică (pentru suntserios):

Gasase.ti ceva de facut

| Crucified a răspuns:

Ţi-ai luat bătaie până în final?laughing

| AlexandraRock15 explică (pentru Crucified):

Nu laughing)) dar mai e timplaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai fetita, lasa tigara elecronica si pune mana pe carte, ca ai mare nevoie. E plina lumea de prosti, nu mai ingrosa si tu randurile.

| AlexandraRock15 explică (pentru anonim_4396):

Alt\a dispertat\a laughing) Tu nu ai viata? laughing te crezi atat de inteligent\inteligenta, vezi.ti de ale tale laughing) Doamne laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexandraRock15):

Nu conteaza cat de inteligent\a ma cred dar cu siguranta intrec pe cineva care nu stie sa se exprime decat prin " laughing ". Esti penibila. Fa bine si nu ma mai deranja.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mai daca ai fi destept nu ai fi comentat. Dai dovada de prostie, de nevoia pentru atentie si vrei sa faci pe desteptul. Din pacate nu prea esti. In loc sa comentezi intr-un mod irelevant si inutil nu mai bine incerci tu sa te cultivi pe tine insuti? Sti ca mereu este loc pentru un strop de cunoastere si pentru o noua carte ca sa fie citita. Nu esti in masura sa comentezi.
"Nu conteaza cat de inteligent\a ma cred dar cu siguranta intrec pe cineva care nu stie sa se exprime decat prin " laughing "."
Daca esti atat de inteligent de ce iti ocupi timpul cu asemenea persoane?
" Esti penibila. Fa bine si nu ma mai deranja."
Tu sti cel care perturba aici si esti irelevant. Nu ai legatura cu subiectul intrebarii. Deci stai in banca ta copil fara buletin. E plin net-ul de voi.

Ca sa raspund si la intrebare...Pai sunteti destul de nebuni sincer :O Dar de ce doar sa ii pozati cand merge sa ii filmati? Adica puteti sa le puneti niste intrebari din astea idioate in timp ce ii filmati. Asa faceam eu cu un prieten. Le ziceam ca ne trebuie pentru scoala.
De asemena cand mai vedeam pe cineva in scara mergeam la usa blocului respectiv si ne prefaceam ca nu aveam cartela si faceam semn sa vina sa deschida. Si cand venea sa deschida plecam.
Sau mai faceam o chestie. Sa zicem ca e un om care merge..Eu ma duceam in fata lui putin mai departe el in spate tot la fel. Si ne apropiam si eu ma intindeam cu mana spre respectivul si s-a intamplat sa se uite ciudat acea persoana sau sa intinda mana dar cand se apropia indeajuns venea prietenul meu din spate si dadeam mana cu el.
Ma rog acum depinde de ce idei va trec prin cap. Oricum eu am depasit cu mult perioada de cand faceam chestii de genul.

| AlexandraRock15 explică (pentru anonim_4396):

Mersi puppy dog eyes dar lasa.l in pacelaughing :X ne auzim pe Mess, maine puppy dog eyes :* :* pup :*

| CosminC86 a răspuns:

Ce exprimare odioasa! Eu unul nu am inteles nimic.

| AlexandraRock15 explică (pentru CosminC86):

Daca nu ai inteles nimic, asta e laughing) nu trebuia sa comentezi laughing