| OnlyOlly a întrebat:

Salut, eu nu am avut incredere in fata pe care o placeam.iar ea s-a suparat foarte tare pe mine...ce as putea face ca sa nu mai fie suparata pe mine din moment ce mi-am cerut iertare...(si fetei ii placea de mine pana cand am gafat)..multumesc pentru atentie!

Răspuns Câştigător
| CristinalovesEminem a răspuns:

Buna. Pai,in primul rand,daca nu aveai incredere in ea,e normal ca s-a suparat. Sau,totusi,daca nu aveai incredere in ea, poate ca problema nu era la tine, ci la ea. Chiar daca ai gafat si e suparata, nu cred ca nu te mai place. Eu zic sa vorbesti cu ea si sa ii demonstrezi ca iti pasa de ea, cam asta e tot ce poti face.

4 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ce sa faci, iertare ti-ai cerut, nu-ti mai ramane decat sa suporti.
Fata nu poate trece deocamdata peste neincrederea ta manifestata si sau ai rabdare si ramai pe langa ea pana se schimba lucruruile, sau intelegi ca nu se mai poate face nimic si pleci.
Tu decizi.

| NnDWtf a răspuns:

Tu? nu poti sa faci nimic. Ea iti da o lectie acum.

| Maioru a răspuns:

Pai depinde de prostioara pe care ai facut-o, poate ai jignit fata si asa ceva nu se poate trece cu vederea asa usor.Pentru ca nu ne-ai spus ce ai facut ca fata sa se supere tu stii cel mai bine cu ce ai gresit si ce este de facut.Intreba cineva cum poate sa-si impace iubita pentru ca a facut-o c..va si a aflat si mama ei.Cum sa o mai impaci facand-o asa? Daca si tu ai facut la fel? Impac-o acum cu flori, bomboane, scuze, lacrimi, cadouri.

| GinaMeli1 a răspuns:

Pai, ai putea sa iti ceri scuze, sa ii dai un cadou (o cutie cu bomboane, un ursulet sau o felicitare cu o poza de a voastra pe care sa scrie "SCUZE" ) prietenul meu asa face cu mine cand ma stresez de ceva.