| OnlyOlly a întrebat:

Salut, eu nu am avut incredere in fata pe care o placeam.iar ea s-a suparat foarte tare pe mine...ce as putea face ca sa nu mai fie suparata pe mine din moment ce mi-am cerut iertare...(si fetei ii placea de mine pana cand am gafat)

3 răspunsuri:
| Daalalifnuunalif a răspuns:

Buna, te sfatui sa accepti pe fata care te place. Dumnezeu nu-ti ofera alta sansa sa stii! Cauta si te intoarce la ea, si cauta s-o iubesti si tu asa cum este ea. Iubire ca a ei neconditionata n-ai sa mai gasesti!

| pufuletziii a răspuns:

Asta depinde putin si de motivul pentru care ea s-a suparat. Ceea ce trebuie tu sa faci e sa ii demostrezi ca o iubesti si ca ai incredere in ea. Daca intr-adevar e asa, nu renunta la ea! Nu o lasa sa plece! Fa tot ce iti sta in putere pentru a te impaca cu ea. Bafta!

| KendraCandy a răspuns:

Sincer si eu m-as fi suparat daca prietenul meu nu ar fi avut incredere in mine mai ales daca era constient de faptul ca il iubesc. Uneori sa iti ceri scuze nu este suficient, ca si in cazul tau. Trebuie sa ii dovedesti ca ti-ai dat seama ca ai gresit si ca acum ai incredere in ea si chiar poti sa ii spui acest lucru. Inainte de a face acest pas asigura-te ca tu chiar simti asta. Bafta!