| Xue_Yukio_1995 a întrebat:

Cum sa-mi cer iertare de la o fata, care e suparata pe mine?

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Cere-i scuze si spune-i ca iti pare rau, iertarea e umilitoare sa o tot ceri.

| Silwian a răspuns:

NU ti cere nici o iertare! Lasa ca i va trece! Esti om. este normal sa gresesti! Nu trebuie sa te umilesti in fata nimanui!

| AlexTeAjuta a răspuns:

Frate daca iti place de ea poti sa ii duci o floare si sa ii spui ca iti pare rau daca e doar o prietena, amica ii spui doar ca iti pare rau fara floare bafta tongue!