| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de o vila, un week-end la Sinaia. Suntem un grup de 12-14 persoane, ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A fost cineva aici: http://www.viaromania.eu/cazare.cfm/Sinaia/cazare-387-Pensiunea_Alina.html Sunt doar 5 camere, dar cred ca ne descurcam. Pretul pe camera e 80 RON pe noapte, la rezervare totala cred ca au gresit ceva ca tot 80 RON au pus dar daca facem logic ar fi 5 x 80 = 400 RON pe noapte.

5 răspunsuri:
lolita
| lolita a răspuns:

Sa intii pe google si sa cauti, eu asa fac cand vreau sa merg undeva.

| claudiarebecca a răspuns:

Neaparat sinaia? iti recomand calduros o pensiune in predeal - tot in zona - cu cazare la preturi foarte mici si conditii bune. 0722 548 411

| cely a răspuns:

O SA GASESTI

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fara rezervare inainte? Nu ma risc!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pensiunea carpathia