| Ianusik07 a întrebat:

Exista si pentru baieti pastile care s-ar putea proteja in timpului actului sexual?

Răspuns Câştigător
| trance04 a răspuns:

Da exista, se numeste castratdetot, se ia odata si gata laughing), era o gluma, nu exista pastile pentru barbati

16 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu există pastile, există injecţii cu testosteron pentru bărbaţi.
Baftă!

| darrio2007 a răspuns:

Lor ce le trebuie pastile? Doar caciulita.Ei nu raman insarcinati.Esti fata, baiat sau blonda?

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU există "pastile pentru băieţi"!

Toate cele bune.

| CinevaNou a răspuns:

Nu, dar poate sa bea cocolino

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| Demonull a răspuns:

Baietii nu raman cu burta mare decat de la bere.

| Ianusik07 explică (pentru Demonull):

Eu stiu, dar exista pentru ei o metoda contraceptiva, fara sa se apeleze la prezervativ, pastile ceva sau nu?

| Demonull a răspuns (pentru Ianusik07):

Nu draga mea, noi ne protejam de boli atat.iar singura metoda este prezervativul, atat de ''scump'' in ziua de azi incat unii nu si-l permit.happy

| LineGuide a răspuns:

Nu, nu exista, dar ar fi ceva foarte interesant sa se inventeze.
Mult noroc!

Răspuns utilizator avertizat
| Fulbaster a răspuns:

Nu pentru baieti nu exista, pui si tu un prezervativ.

| Crissu3005 a răspuns:

Nu exista inca, dar cercetatorii inca lucreaza la chestia astalaughingoricum poti sa iti faci o vasectomie si ai scapat de problema

| Capriciu a răspuns:

Salut! Nu exista astfel de pastile, desi ar fi bine sa existe, dar cum a spus si "Demonull" nu baietii raman cu burta mare si noi fetele.Pa!

| Toutui a răspuns:

Ca să ce? Să nu râmăi gravid? Prezervativul e cea mai bună " pastilă ".

| elena04 a răspuns:

Nu doar prezervativul