| justbogd4n a întrebat:

Salut, fac 15 ani in octombrie, sunt baiat si am doar 1.70, sunt destul de inalt pentru varsta mea? oare mai cresc, ca pe la 13 ani aveam 1 50, mama are 1.64 tata 1.75 si eu seman cu mama

9 răspunsuri:
| source a răspuns:

In 2 ani te-ai inaltat 20 de cm, e ceva, pana la 19-20 de ani max o sa crestibig grin, si acum ai o inaltime medie ce vrei mai multlaughingesti inca tanar

| Limo a răspuns:

Pai eu zic ca esti ok. Nici prea inalt, nici prea pitic. Uite eu la 13 ani am 1, 62. deci tu esti ok.

| justbogd4n explică:

@iZzZ adica sunt scund pentru varsta mea? sau ca o sa mai cresc mai multde cat am?

| justbogd4n explică:

Pai,tin minte ca intr-o poza din 2009 eram langa sora mea si eram pana la tzatele eilaughing si acum is cat ea deci m`am inaltat ceva dar sper sa ma mai inalt ca nu vreau sa raman la inaltimea de 1.70

| justbogd4n explică:

Prima oara zici 11 ani apoi 12 ani decide-te

| SebiSava a răspuns:

Eu la 11 ani am 1.60 deci ar cam trebui sa mai crest

| SebiSava a răspuns:

Eu am 1.60 la 12 ani deci ar trebui sa mai cresti

| SebiSava a răspuns:

12 ani

| iZzZ a răspuns:

Ar trebuii sa mai cresti. Fetelor nu le plac baietii scunzi.