| PetricaJitu69 a întrebat:

Salut, fara batjocura dar... imi e frica de dezvirginare... si da stiu ca pot sa intreb pe prietenii mai mari sau tatal meu sau pe fratele meu dar imi este rusine, imi puteti spune cei care au trecut prin asta cum este? sad

10 răspunsuri:
| gazza01 a răspuns:

Nu am trecut prin asta dpdv masculin, dar oricum toti trecem prin asta si pot spune sigur ca nu e un capat de tara... Pur si simplu nu te mai gandi la asta si las-o asa pana vine vremea!

| Ralf1971 a răspuns:

Sunt baiat si-mi pare rau cand o fata trebuie sa suporte dezvirginarea, pentru ca atunci cand se rupe himenul, doare.
Toate fetele trec prin asta si nu trebuie sa te temi, pentru ca dupa 2-3 zile o sa-ti placa, sa fi penetrata de prieten.

| Li200La a răspuns:

O sa ai emoții. Mari. Îți recomand ca înainte sa mănânci niște ciocolata (nu mai ai emoții așa mari). Doar lasa te ghidata de tip. O sa Îți placa. Nu trebuie sa ai emoții este ceva fiziologic. Emoțiile cred ca sunt din cauza ca te vede iubitul dezbrăcată dar nu trebuie sa Îți fie rușine odată ce face asta e clar ca ii place de tine. A și, sa te lași purtata de val și sa nu uiți de prezervativ sau pastila de a doua zi

| PetricaJitu69 explică (pentru Li200La):

Bă sunt băiat laughing multumesc oricum de răspuns

| Li200La a răspuns (pentru PetricaJitu69):

Ești băiat? Și Îți e frica? Nu mă mir Dc am zis ca ești fata happy

| PetricaJitu69 explică (pentru Li200La):

Lol
laughing da imi e frica

| Li200La a răspuns (pentru PetricaJitu69):

De fiecare Data când simți frica plesnește te mintal și spune ți de unu singur "Ce dracu, sunt un băiat, normal ca nu îmi e frica" sau o faci cu o tipa experimentata și te va conduce ea

| PetricaJitu69 explică:

Sunt baiat...

| Ana_Drinceanu_1991 a răspuns:

Imi poti spune exact din ce motiv iti este frica?