| LovelyBoy a întrebat:

Faza sta cam asa. Intr-o seara eram la tara si vorbeam cu o fata X pe mess si am intrebat-o daca vrea sa stea cu mine si a zis ca nu (motivul era ca prietenei ei cele mai bune ii placea de mine >-Y ). Un prieten mi-a citit mesajul si a inceput sa rada. Ca sa-i demonstrez ca nu are de ce sa rada am pus PARIU ca o sa stau cu alta in max 5 min. si asa am si facut... m-am combinat cu Y. luni la scoala am vb cu ea si marti am sarutat-o. Apoi n-am mai vb cu ea deloc pentru ca eu nu o plk- ea e draguta dar ...Am castigat pariul si povestea s-a cam incheiat. Deci ce credeti dupa ce n-am mai vb cu ea de 3 saptamana ( teoretic "stam " si acum) chiar mai trebuie sa-i zic ca nu mai suntem impreuna? Nu ma criticati stiu ca n-am facut bine ce am facut dar asta e_

3 răspunsuri:
| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

Ai idee cat o fii superit saraca fata?straight face

Nu sunt aici sa te critic pentru. ca nu am nici un drept dar chiar ar trebui sa vb cu eawinking

| Danyelusha a răspuns:

Chiar ar trebui sa-i spui. Poate ea chiar nu stie sau probabil ca nu stie ce sa mai creada. Dar daca tu chiar nu poti sa ii spui, ai putea sa pui un prieten sa ii spuna. Mult noroc!

| LovelyBoy explică (pentru Danyelusha):

Mda... mersi. Chiar crezi ca mi-e greu?