| Pixie_6145 a întrebat:

Deci sunt cu nervii la pamant crying! acum cateva zile m-am combinat cu un baiat ca sa scap de alt baiat [ si a functionat ]stiind ca prietenei mele ii place de el, dar conditiile mele au fost sa stam impreuna doar cateva zile.Desi el vroia mai mult pentru ca ii placea de mine, eu nu am mai vrut, pentru "prietena" mea... Nu imi placea sa o vad plangand in fiecare zii, asa ca am renuntzat la el tocmai cand incepuse sa imi placa.Problema este ca acum ea s-a combinat cu el crying si incep sa fiu geloasa! Adica eu am renuntat la el pentru eaa... Si eaa! Si sunt ff confuza in momentul astaa pentru ca el ma suna mereu pe mine si inca imi spune sa ne impacam pentru ca el ma iubeste si si'a dat seama ca nu poate sa stea fara mine. Spune ca ar renunta la ea pentru mine fara sa mai stea pe ganduri.crying! Nu stiu ce sa fac pentru ca prietena nu mai am oriqm! Astept comentarii si sfaturi. Stiu ca eu am facut primul pas gresitsaddar eu macar il iubesc! [ cred ]

Răspuns Câştigător
| Andru1996 a răspuns:

Poi bah e complicat rau deci pai vn cam asathinking daca el ti'a zis ca s'ar intoarce la tine inseamnca el p tine te beste si s'o fi ombinat cu aia decat asa incercd sa te uite pentru tine dar nu a reusit si aucm vr sa fie air cu tine eu te sfatuiesc sa il suni sa discuti cu el si sa ii zici ca u esti dispusa fii din nou cu el dar cu o conditie sa se desparte p loc d "prietena" tabig grin si asa o sa se rezolve totul...nu trebuie sa te simti vinovata pentru ca o sa se desparta ei doi u ai renuntat la el pentru ea deci ea ma rg din bun simt maar un timp nu se combina cu elwinking deci practik e OK poti sa fii cu elwinking

Sper ca te'am ajutat FUNDA PLS!

4 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Ai gresit, suporta pedeapsa! Salveaza prietenia cu fata!

| dnxbv a răspuns:

Comentariu: tu esti mica si proasta. nu-i nimic, nu esti tu de vina. o sa intelegi mai tarziu de ce.
sfat: termina de citit "capra cu trei iezi" ca maine te asculta d-na invatatoare si-ti da nota 4 daca nu stii.

| babygyrl a răspuns:

Deci el s-a combinat cu prietena ta doar sa vada ce reactie ai.Si sa stii ca doar dupa ce pierzi pe cineva afli cat de greu fara ea, si atunci vezi ca o iubesti.Cand te suna ii spui ca tu ai putea sa fi din nou cu el, sa va impacati, dar sa renunte la cealalta.Si incearca sa ii explici si prietenei tale ca el te iubeste, si o intelegi, ca acum renunta la ea(daca te impaci cu el). Sper ca vei reusit si nu vei mai suferi.

| diidi a răspuns:

Hei pixie. in momentu in care ai renuntat la el pentru prietena ta. trebuia s ate gandesti ca asa va fi. dar ca el te suna? pe ascuns banuiesc. aici faci ceea ce crezi tu. prietena de ce nu mai ai?
faci ceea ce crezi tu. nu stiu ce sa zic. dar daca el nu poate sta fara tine de ce s-a combinat cu prietena asta a ta? e complicata treaba. incearca sa faci ceea ce crezi tu. dar daca prietena asta e atat de imp pentru tine. explica-i tot. si lasa gelozia cabaietii mai sunt cu caru. si cam toti sunt la fel. te pup. tinema la curent